UA / RU
Підтримати ZN.ua

Кількість прихильників вступу України до НАТО перевищила кількість противників

В українському суспільстві поступово формується більшість прихильників вступу країни до НАТО.

Українці все більше хочуть до НАТО

Українці все більше хочуть до НАТО

Якби сьогодні проводили референдум про вступ України до НАТО, 44% громадян підтримали б вступ, 35% - були б проти цього, 22% - не визначились. Про це свідчать дані липневого опитування Соціологічної групи "Рейтинг".

Нагадаємо, що дані березневого опитування тієї ж соціологічної служби давали наступні результати: вступ до НАТО могли підтримати до 42% громадян, виступали проти 44%, ще 14% не визначилися.

За даними опитування "Рейтингу", у грудні 2012 року за вступ до НАТО виступали 19% українців, а 61% були проти.

Зараз вступ до НАТО найбільше підтримують на Галичині (88%), а найменше - на Донбасі (6%), Харківщині (11%), на Півдні (23%), де більшість проти вступу до НАТО.

У Києві 55% - за вступ до НАТО, 16% - проти.

Більше підтримують вступ до НАТО чоловіки і люди з більш високим рівнем освіти.

Серед людей з вищою освітою кількість прихильників вступу до НАТО - 51%, з початковим - 23%.

Соцопитування проводила група "Рейтинг" 28 червня - 10 липня 2014 року серед 4000 респондентів методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 1,5% !zn

Читайте також:

Відносна більшість українців хоче відновлення ядерного статусу країни

Підтримка вступу України до ЄС зросла до 50%, до Митного союзу - впала до 20%

За останні півроку число прихильників вступу до ЄС зросло в Україні на 20%