У Києві вранці 3 листопада ускладнено рух транспорту – у столиці протестують противники обов'язкової вакцинації, близько 9:00 вони почали частково перекривати вулиці.
У заторах стоять Дарницький міст, міст Патона, Північний та Південний мости (Лівий берег). А також проспекти Перемоги, Повітрофлотський, Степана Бандери, Голосіївський та Леся Курбаса; вулиці Вадима Гетьмана, Борщагівська, Щусєва, Саксаганська, Кирилівська, Павла Скоропадського та Січових Стрільців.
Через скупчення транспорту на проспекті Маяковського – бульварі Перова – проспекті Шухевича затримується рух автобусів №21, 73, 100, 101, 114 та тролейбусів №29, 30, 31, 47, 50, 50к.
Змінено рух автобусів №24, 55, 62 та тролейбусів №38 по вулиці Грушевського біля Кабміну та станції метро «Арсенальна» – вулиця Мазепи.
«Введено оперативне положення №4 – рух транспорту без дотримання розкладу», - повідомили у КП «Київпастранс».
За даними нового опитування агентства «Рейтинг», 43% дорослих українців не готові вакцинуватись від коронавірусу.
Поділ людей на вакцинаторів і антивакцинаторів – явище всесвітнє, глобальне. Протести проти вакцинації і марші ковід-дисидентів регулярно проходять у різних країнах світу. Що штовхає людей на протест, пояснює соціальний психолог Олег Покальчук у статті «Філософія антивакцинаторства».
У спробах купувати нову хвилю епідемії, МОЗ перейшло до агресивніших форм комунікації з населенням – обмежень у «червоних зонах» для людей без сертифікатів про вакцинацію; списків професій, що підлягають обов'язковій імунізації. Але страх – зовсім не те саме, що довіра. Як спонукати українців робити вибір на користь вакцинації усвідомлено, пише Алла Котляр у статті «Вакцинальна кампанія: як владі завоювати довіру людей».