Українці в 2018 році отримали більше всіх з числа іммігрантів тимчасових дозволів на роботу в Естонії. Про це інформує прес-служба МВС Естонії.
За даними відомства, українцям було видано в три рази більше видів на проживання в країні. Повідомляється, що за шість місяців видано 1268 термінових видів на проживання імміграційної квоти, з цього числа 941 вид на проживання отримали громадяни України, 108 - Білорусії, 95 - Росії і ще 124 - громадяни інших країн. Половина мігрантів оформилися на роботу в будівництві або обробній промисловості.
Серед тих, хто оформив дозвіл на короткострокову роботу терміном до 12 місяців, також лідирують українці: станом на середину вересня в Естонії з початку року було видано 13,4 тисячі таких дозволів, у тому числі громадянам України - 10,6 тис. (близько 80%), Білорусі - 689, Молдови - 582 і Росії - 542.
Як повідомлялося раніше, за даними Мінсоцполітики, більше трьох мільйонів українських громадян постійно працюють за кордоном. Ще дев'ять мільйонів щороку виїжджають на сезонні роботи в сусідні країни.
DT.UA систематично висвітлює тему української міграції, проводячи і самостійні дослідження, такі як "Кровотеча", так і запрошуючи до дискусії профільних фахівців. DT.UA звернулося до авторитетного фахівця в цій сфері, автора чотирьох книг і сотні публікацій по темі проблем міграції, доктора економічних наук Андрія Гайдуцького з проханням поділитися своїми дослідницькими прогнозами: що чекає нашу країну в найближчому майбутньому в контексті розвитку глобальних міграційних процесів? Докладніше читайте в статті Андрія Гайдуцького "Боротьба за мігрантів. Україні приготуватися" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".