UA / RU
Підтримати ZN.ua

Доба в зоні АТО пройшла спокійно, військові продовжують облаштовувати свої позиції

Військові продовжують облаштовувати свої позиції, готують техніку до переходу на зимовий час.

Щодня проводиться розмінування території, контрольованої України

Щодня проводиться розмінування території, контрольованої України

Минула добу в зоні проведення АТО пройшла спокійно, повідомляє прес-центр антитерористичної операції.

Згідно із повідомленням, військові продовжують облаштовувати свої позиції, готують техніку до переходу на зимовий час. Щодня проводиться розмінування території, контрольованої України. "Вчора військові провели розмінування залізничної колії в районі Степноого, що в Донецькій області", - йдеться в повідомленні.

Триває відведення озброєння, передбаченого Мінського домовленостями. Напередодні, на відстань понад 15 кілометрів з передовою вглиб тилу, переміщено 12 мінометів калібру менше 100 мм. Відведення проводитися і сьогодні.

Читайте також: СЦКК і ОБСЄ узгодили дії щодо контролю відводу техніки в Донецькій області

З 2-го жовтня в зоні антитерористичної операції незаконні збройні формування повністю дотримуються режиму припинення вогню. Трехсуточная тиша дозволила почати двосторонній процес відведення техніки і озброєння калібром менше ста міліметрів від лінії розмежування.

5 жовтня на Луганщині в 11:00 стартував відведення озброєння менше 100 мм.

Процес відведення озброєнь в зоні АТО займе 41 день.