Жіноча збірна України виграла чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики

Українки випередили румунок.

Жіноча збірна України виграла золоті медалі чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики в командному багатоборстві, який проходить в Туреччині.

Анастасія Мотак, Ангеліна Радівілова, Діана Варінська, Єлизавета Губарєва і Анастасія Бачинська набрали 154,663 бала і вперше в історії стали чемпіонками Європи в командному багатоборстві.

Українські спортсменки випередили команди Румунії і Угорщини. Відзначимо, що в цьому році через пандемію коронавірусу на континентальну першість не приїхали багато країн.

Нагадаємо, що на чемпіонаті Європи чоловіча збірна України стала переможцями в команді і завоювала три медалі у фіналах на окремих снарядах.

Раніше повідомлялося про те, що українські гімнастки поїдуть на змагання до Москви.