Україна у меншості обіграла Марокко на футбольному турнірі Олімпіади-2024

Команда Руслана Ротаня здобула першу перемогу.

27 липня збірна України зустрічалася з командою Марокко на футбольному турнірі Олімпіади-2024.

Поєдинок проходив у Сент-Етьєні та завершився перемогою команди Руслана Ротаня з рахунком 2:1.

У першому таймі українська збірна показала впевнену гру, а на 22-й хвилині атака завершилася голом: Брагару перевів м'яч у центр, а Криськів завдав точного удару в дотик. Ще кілька небезпечних моментів реалізувати команді не вдалось.

У другому таймі марокканці почали загострювати гру і досягли свого. На 63-й хвилині Салюк збив Рахімі у штрафному майданчику, за що отримав пряму червону картку. Пенальті забив сам постраждалий – 1:1.

Вже у доданий час марокканці здебільшого йшли в атаку, але наша збірна на характері здобула перемогу: Рубчинський у контратаці віддав пас на фланг Федору, а той прострілив у центр, звідки Краснопір переправив м'яч у ворота. Суддя сумнівався щодо офсайду, але зрештою гол зарахував.

Для України це перша перемога в історії на футбольному турнірі Олімпіади. У першому турі команда програла Іраку (1:2).

Україна – Марокко – 2:1

Голи: Криськів, 22, Краснопір, 90+8 – Рахімі, 64 (з пенальті)

Україна: Фесюн, Крупський, Салюк, Батагов, Мартинюк (Сич, 75), Криськів (Таловєров, 65), Рубчинський, Михайленко, Хлань, Сікан (Краснопір, 65), Брагару (Очеретько, 65)

Марокко: Ель Каджуї, Хакімі, Ель Аззузі (Накаш, 87), Букамір (Кешта, 74), Ель-Уахді, Річардсон, Таргаллін, Ель-Ханнус, Еззалзулі, Рахімі (Моугуб, 87), Бен-Сегір (Ахомаш, 87)

Попередження: Сікан, Хлань, Рубчинський, Крупський, Сич – Хакімі, Річардсон

Вилучення: Салюк, 63 (пряма червона)

Повне відео матчу

Вирішальний матч у групі B Україна проведе проти Аргентини 30 липня у Ліоні. Команду Руслана Ротаня влаштує лише перемога для виходу до плей-оф.

Раніше повідомлялося про те, що Україна програла Франції у півфіналі юнацького Євро-2024 з футболу.