УЄФА відкрив справу проти лідера збірної Англії за непристойний жест у матчі Євро-2024

Джуд Беллінгем може отримати покарання.

Джуд Беллінгем

Європейський союз футбольних асоціацій (УЄФА) відкрив дисциплінарну справу проти футболіста збірної Англії Джуда Беллінгема.

Про це повідомив офіційний сайт організації.

21-річного півзахисника звинувачують у можливому порушенні правил поведінки під час матчу.

В 1/8 фіналу Євро-2024 Англія зустрічалася зі Словаччиною та здобула перемогу в овертаймі з рахунком 2:1.

Беллінгем забив переможний гол, після чого поцілував руку і вказав на свої статеві органи. За підсумками розслідування футболіст може отримати дискваліфікацію, якщо його провину буде доведено.

Також звинувачення у заворушеннях та використанні піротехніки вболівальниками під час поєдинку отримала Футбольна асоціація Англії.

Нагадаємо, збірна Англії вийшла до чвертьфіналу ЧЄ, де 6 липня зіграє зі Швейцарією.

Раніше стало відомо, скільки заробила збірна України на Євро-2024.