"Шахтар" впевнено розібрався з "Колосом" та вийшов на перше місце в УПЛ

Донеччани зрівнялися за очками з "Динамо".

У 14-му турі української Прем'єр-ліги донецький "Шахтар" гостював у ковалевського "Колоса" та здобув перемогу з рахунком 3:1.

У першому таймі команди забили одразу три голи. На 15-й хвилині відзначився Матвієнко, а за десять хвилин перевагу "гірників" подвоїв Фернандо. Потім відставання "Колоса" скоротив Ільїн.

У другому таймі "Колос" мав моменти, щоб зрівняти рахунок, але Трубін надійно діяв у воротах "гірників", а Мудрик на 73-й хвилині засмутив "Колос" і встановив остаточний рахунок.

Варто зазначити, що перед грою у відставку подав в.о. наставника команди з Ковалівки Сергій Кузнєцов, а його місце тимчасово посів Ярослав Вишняк.

"Колос" - "Шахтар" - 1:3

Голи: Ільїн, 41 - Матвієнко, 15, Фернандо, 25, Мудрик, 73

"Колос": Волинець, Золотов (Ром, 83), Новак, Петров, Чорноморець, Задоя (Сітчінава, 83), Чурко, Мілько, Богданов, Саків (Ільїн, 14), Лисенко

"Шахтар": Трубін, Додо, Вітао (Кривцов, 66), Матвієнко, Ісмаїлі, Маркос Антоніо, Бондаренко (Мудрик, 75), Марлос (Тете, 66), Алан Патрік, Соломон (Мудрик, 66), Фернандо (Дентіньо, 85)

Попередження: Чорноморець, Лисенко, Новак - Бондаренко, Алан Патрік, Марлос, Фернандо

Огляд матчу

"Шахтар" зрівнявся з "Динамо" за очками (35) і тепер очолює турнірну таблицю Прем'єр-ліги.

Раніше повідомлялося про те, що "Ворскла" завдала "Динамо" першої поразки в сезоні УПЛ.