Росія розгромно програла футбольний матч жіночій збірній КНДР

Команди провели товариський поєдинок.

Учора, 12 липня, у Москві відбувся товариський матч між жіночими національними збірними Росії та Північної Кореї.

Матч завершився з рахунком 3:0 на користь гостей із КНДР, а бригаду арбітрів очолювала Ольга Блоцька з Білорусі.

На 29-й хвилині рахунок у зустрічі відкрила футболістка КНДР Сон Ок Хон, на 34-й хвилині Зін Хон Хан забила другий гол, а на 85-й хвилині Су Рим Кім довела рахунок до розгромного.

Зазначимо, що збірна Північної Кореї знаходиться на десятому рядку світового рейтингу жіночих національних команд, а Росія посідає 27 місце.

Нагадаємо, УЄФА та ФІФА у 2022 році усунули всі російські клуби та збірні від міжнародних турнірів, включаючи чемпіонати світу, Європи та клубні єврокубки.

Також РФ втратила право на проведення міжнародних футбольних турнірів на своїй території під егідою обох організацій.

Раніше у Росії поскаржилися на неготовність ФІФА та УЄФА йти на компроміси.