"Динамо" і "Дніпро" зіграли внічию, не зумівши скористатися осічками конкурентів

"Чорноморець" і "Ворскла" відсунули "Динамо" на 6-те місце, а дніпропетровцям не вдалося наздогнати "Шахтар".

Київське "Динамо" зіграло внічию 1:1 з дніпропетровським "Дніпром" у матчі 8-го туру чемпіонату Прем'єр-ліги, вкотре в нинішньому сезоні втративши залікові пункти з безпосереднім конкурентом у боротьбі за п'єдестал пошани.

На гол Романа Зозулі у першому таймі підопічні Олега Блохіна відповіли точним ударом Андрія Ярмоленка. Кияни влаштували штурм воріт суперника, але колишній воротар "Динамо" Денис Бойко піймав справжній кураж і був непробивний.

З одного боку матч проходив напередодні відповідальних ігор національної збірної, основу якої складають гравці "Динамо" і "Дніпра". З іншого, футболісти вже давно думають в першу чергу про чемпіонат, викладаючись на всі сто у подібних протистояннях.

Наставник України Михайло Фоменко, який напередодні туру висловив надію, що в його розпорядження збірники надійдуть "з порожніми руками, а не рентгенівськими знімками", не раз за матч хапався за серце, адже українці з обох сторін не жаліли один одного.

"Дніпро" відкрив рахунок на 22-й хвилині, коли на вістрі розіграшу штрафного виявився Роман Зозуля. Локальний успіх дозволив гостям діяти за своїм сценарієм, а "Динамо", схоже, знову показало неспроможність в організації атак. У другому таймі Блохін не став кидати в бій нові сили, зробивши першу заміну на 50-й хвилині.

Роман Безус, який вийшов на поле, дійсно посилив атаку, взявши участь у гольовій атаці: обігравшись з Аруною, українець відправив у прорив Ленса, який у свою чергу видав блискучий пас у вільну зону на Ярмоленка. Атакуючий півзахисник невідпорно пробив у кут. Але на більше киян не вистачило, хоча вони були дійсно ближчими до того, щоб вирвати перемогу, ніж "Дніпро".

Динамо - Дніпро- 1:1 (0:1)

Голи: Зозуля, 22 (0:1). Ярмоленко, 64 (1:1).

"Динамо": Коваль, Гусєв, Драгович, Хачеріді, Тремулінас, Вукоєвич, Аруна, Ярмоленко, Беланда (Безус, 50), Ленс, Мбокані.

"Дніпро": Бойко, Мандзюк, Чеберячко, Мазух, Стрініч, Канкава, Ротань, Матеус, Коноплянка (Бруну Гама, 90+1), Селезньов (Калініч, 57), Зозуля (Дуглас, 83).

Попередження: Тремулінас (21), Аруна (77) - Чеберячко (44), Селезньов (51), Канкава (54), Бойко (82).

Суддя: Абдула (Харків).

1 вересня. Київ. НСК "Олімпійський". 54 250 глядачів.

В інших матчах туру "Севастополь" обіграв "Карпати" 1:0, з таким самим рахунком "Волинь" виявилася сильнішою за донецького "Металурга", "Зоря" розгромила "Арсенал" 4:0, а "Чорноморець" зумів здобути п'яту перемогу в чемпіонаті поспіль, взявши гору над "Іллічівцем" 1:0. Успіх дозволив одеситам на кілька годин піднятися на небувале третє місце, однак незабаром туди повернулося "Дніпро" - у "синьо-біло-блакитних" краща різниця забитих і пропущених м'ячів.

16 Таврія 8 1 0 7 5:16 3

У наступному турі на "Динамо" чекає нелегка зустріч з "Металістом" і, судячи з усього, кияни навряд чи можуть розраховувати на успіх у цьому матчі. Судячи з уього, невдача в ньому остаточно позбавить динамівців шансів на чемпіонство. !zn