UA / RU
Підтримати ZN.ua

Партія Путіна "просить" його озброїти бойовиків "Л/ДНР", що він робить вже 8 років

При цьому військова агресія, до якої нібито готується Україна, існує лише в уяві представників російської влади. 

Після постачання в Україну військової допомоги від союзників у Держдумі виступили з пропозицією відправити в "Л/ДНР" окремі види озброєння. Ініціатором цієї ідеї став секретар генради пропрезидентської "Єдиної Росії", перший заступник голови Ради Федерації Андрєй Турчак, повідомляють росЗМІ

"Вважаю, що в цих умовах Росія повинна надати "Луганській та Донецькій народним республікам" необхідну допомогу у вигляді поставок окремих видів озброєнь для підвищення їхньої обороноздатності та стримування військової агресії, що явно готується Києвом", - заявив Турчак. 

Він, як і інші представники російської влади, повторив репліки Кремля про "накачування України зброєю". Саме цим там намагаються аргументували постачання деяких озброєнь бойовикам так званих "Л/ДНР".  При цьому і Україна, і союзники Києва неодноразово зазначали, що озброєння, яке зараз отримують на баланс ЗСУ, призначене виключно для оборони, але не для нападу.

Оновлено

Згодом глава фракції "Єдина Росія" Владімір Васільєв звернувся безпосередньо до Владіміра Путіна з закликом почати постачання озброєння на Донбас. Свої мотиви у партії знову ж таки пояснюють тим, що "не можуть кинути людей на свавілля київського режиму".

"У зв'язку з цим ми звертаємося до керівництва нашої країни надати допомогу Луганській та Донецькій республікам у вигляді постачання необхідної для стримування агресії військової продукції, а також вжити всіх необхідних заходів для забезпечення безпеки громадян", — сказав Васільєв, слова якого цитує Медуза.

Читайте також: Чи готовий Захід пожертвувати Україною задля поліпшення відносин із Росією – опитування

Нагадаємо, 25 січня Україна отримала третю партію військової допомоги від США. Згодом глава Міноборони Олексій Резніков анонсував приліт ще одного Jumbo Jet. Усього Україна має прийняти пів сотні таких Боїнгів. 

Чи готові американці і європейці пожертвувати Україною задля поліпшення відносин із Росією? Наскільки важливо для них підтримати Україну? Чи згодні вони послати війська на захист нашої країни у разі нового російського вторгнення? Чи хочуть бачити Україну в ЄС і НАТО? Відповіді на ці та інші запитання дало розлоге соціологічне дослідження, недавно проведене у США, Канаді, Великій Британії, Німеччині, Франції, Польщі. Його результати аналізує Тетяна Силіна у статті "Чи готовий Захід захищати Україну від Путіна? Що кажуть у шістьох провідних країнах".