UA / RU
Підтримати ZN.ua

Кива зібрався захищати кандидатську дисертацію

Депутат може отримати ступінь кандидата наук з державного управління.

Член парламентської фракції проросійської «Опозиційною платформи - За життя» Ілля Кива повідомив Міністерство освіти і науки про наміри захистити кандидатську дисертацію. Народний депутат претендує на ступінь кандидата наук з державного управління.

Тема дисертації - "Механізм впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)" (спеціальність 25.00.02 - механізми державного управління).
Науковим керівником Іллі Киви вказано професор Володимир Гурковський, заступник директора Всеукраїнської громадської організації «Центр дослідження проблем публічного управління».

Дисертацію до захисту прийняла Спецрада Д 26.891.02 Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості Міністерства соціальної політики України.

Опонентами дисертанта вказані:

Аліна Помаза-Пономаренко, доктор наук, начальник наукового відділу проблем державної безпеки навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України ГСЧС України;

Ірина Жукова, кандидат наук, заступник директора з навчально-виховної роботи Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти».

Читайте також: Довідка із психлікарні врятувала Киву від в'язниці — Bihus.info

У жовтні 2017 року Ілля Ківа очолив профспілку Міністерства внутрішніх справ і залишається її головою, будучи народним депутатом.

У 2019 Ківу висувала в президенти «Соціалістична партія України», але вже через кілька місяців його обрали народним депутатом за списком «ОТЗЖ».

У травні 2016 року Киву звільнили з посади начальника Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіціі. Голова МВС Арсен Аваков призначив його своїм радником.

За словами Киви, він очолює Федерацію дворового футболу і Федерацію доміно України.

Читайте також: Довідка із психлікарні врятувала Киву від в'язниці — Bihus.info

Академічна недоброчесність, плагіат, фальсифікація наукових досліджень і вал неякісних докторських і кандидатських дисертацій дискредитують українську науку і знецінюють наукові ступені і звання.

Цій проблемі присвячені матеріали Лідії Суржик «Чотири мільярди на плагіат», «Як зупинити вал дисертацій», стаття Ірини Єгорченко «Суспільство хоче довіри», а також публікації групи «Діссергейт» - українських науковців, які системно викривають псевдонауку і плагіат у дисертаціях, у тому числі, чиновників і політиків.