UA / RU
Підтримати ZN.ua

До мовного законопроекту подано понад дві тисячі поправок

Самі автори проекту закону, депутати від фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко і Сергій Ківалов, внесли 52 поправки до документу.

Депутати Верховної Ради подали понад дві тисячі поправок до другого читання законопроекту № 9073 "Про засади державної мовної політики». Про це повідомив депутат від «БЮТ_Батьківщіна», голова комітету Ради з питань культури і духовності, на розгляді якого перебуває цей законопроект, Володимир Яворівський.

"Якщо я не помиляюся, то це абсолютний рекорд - більше двох тисяч поправок подано до цього законопроекту", - сказав він на комітетських слуханнях, присвячених обговоренню цього законопроекту.

За словами Яворівського, самі автори цього проекту закону, депутати від фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко і Сергій Ківалов, внесли 52 поправки до документу.

"Крім того, від більшості, яка фактично прийняла цей законопроект, десь близько 10 осіб внесли поправки. Решта -це поправки опозиції», - додав парламентарій.

Нагадаємо: 24 травня в залі засідань Ради після дебатів щодо законопроекту про основи мовної політики, що його внесли народні депутати фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко та Сергій Ківалов, сталася бійка між народними депутатами. У той день законопроект прийнято не було.

Однак 5 червня, за словами лідера партії «Фронт змін» Арсенія Яценюка «опозиція проявила себе не з найкращого боку», і законопроект прийнято в першому читанні 234 голосами.

Опозиційні депутати вже повідомили, що будуть фізично протистояти ухваленню цього закону.

Партія регіонів планує прийняти цей закон до завершення теперішньої сесії в липні поточного року. !zn

Читайте також:

Мовний закон на поточному тижні Рада розглядати не буде

Литвин виправив Ківалова: 19 червня мовний закон розглядатися не буде

Регіонали назвали дату розгляду в другому читанні закону про мови

Каплієнко не знає, як картки депутатів «Реформи заради майбутнього» ​​могли проголосувати за мовний законопроект

Опозицію вразив «цинізм Литвина, коли спікер намагається зберегти власну шкуру»