UA / RU
Підтримати ZN.ua

На цьому тижні суд Лондону проведе конференцію за позовом Приватбанку проти екс-власників

Будуть надані інструкції сторонам щодо підготовки до судового розгляду справи.

У четвер і п'ятницю - 25 та 26 червня, - Високий суд Англії та Уельсу проведе конференцію по управлінню справою (Case Management Conference - CMC) у справі за позовом Приватбанку проти його колишніх власників (Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова), на якій будуть надані інструкції сторонам щодо підготовки до судового розгляду справи, а також обсяг розкриття документів та інформації.

В англійському процесі CMC - це спеціальне судове засідання, яке проводиться після обміну сторонами письмовими поданнями під час якого суд дає інструкції сторонам щодо подальшого ведення справи та графіку судового розгляду.

Основними питаннями, які будуть розглянуті:

- дата остаточного слухання по суті та тривалість судового розгляду;

- строки інших процесуальних дій щодо підготовки до судового розгляду, включаючи взаємне розкриття сторонами документів та інформації, обмін показаннями свідків та висновками експертів;

- визначення питань, які потребують розкриття документів та інформації та / або експертних висновків, щоб їх можна було належним чином розглянути у судовому засіданні.

Читайте також: ФГВФО звернувся до Зеленському з-за поновлення розгляду справи КСУ про націоналізацію Приватбанку

Нагадаємо, що Апеляційний суд Англії та Уельсу став на бік Приватбанку у справі проти колишніх власників Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова. Таким чином, всесвітньої арешт, накладений на активи олігархів, збережеться.

Суди різних інстанцій розглядають сотні знакових виробництв, пов'язаних з Приватбанком.

Крім того, 15 червня Велика палата Верховного суду частково задовольнила касаційну скаргу Національного банку України, Кабміну та Приватбанку, скасувавши рішення судів нижчих інстанцій за позовом сім'ї Суркісів про скасування рішень НБУ про визнання їх пов'язаними з Приватбанком особами та визнання недійсними договорів обміну їх коштів в банку на суму понад 1 млрд грн на акції банку (bail-in), пізніше викуплені державою за 1 грн.