Законопроєкту №7198 про компенсацію за пошкодження та знищення нерухомого майна внаслідок бойових дій бракує прозорого механізму використання коштів Фонду відновлення майна та зруйнованої інфраструктури. Цей найважливіший механізм не має бути спущено до рівня підзаконної «нормативки» Кабміну, бо як раз у цій площині лежить питання довіри суспільства та західних партнерів до влади. Про це у своєму матеріалі пише Сергій Волков, президент Української Національної Іпотечної Асоціації (УНІА) - "Як не допустити розкрадання компенсацій за пошкоджене житло".
Через низку об’єктивних і суб’єктивних особливостей будівельна галузь надзвичайно насичена корупціогенними ризиками, які здатні призвести до зловживань і суттєво знизити якість капіталовкладень. Повернення до практик посиленого контролю на кожному етапі фінансування відбудови житла зараз — необхідність, бо для країни як ніколи цінна кожна копійка, а корупцію сміливо можна прирівняти до державної зради. Узагалі це є загальноприйнятою у світі практикою, коли оплата будівельних робіт залежить від висновків технічного аудиту.
З іншими матеріалами Сергія Волкова, президента Української Національної Іпотечної Асоціації (УНІА) можна ознайомитися за посиланням.