"Реал" признан самым дорогим футбольным клубом мира

Поделиться
Стоимость "Реала" составляет 3, 478 млрд евро © Real Madrid
Мадридцы опередили МЮ и "Барселону".

Аудиторская компания KPMG назвала самые дорогие футбольные клубы Европы в 2020 году, а лидером рейтинга стал мадридский "Реал". Его стоимость оценивается в 3,478 миллиарда евро.

Второе место занял "Манчестер Юнайтед" (3,342), а на третье место вышла "Барселона" (3,193), которая обошла "Баварию" (2,878).

Топ-10 рейтинга

1. "Реал" (Испания) - 3,478 миллиарда евро.

2. "Манчестер Юнайтед" (Англия) - 3,342

3. "Барселона" (Испания) - 3,193

4. "Бавария" (Германия) - 2,878

5. "Ливерпуль" (Англия) - 2,658

6. "Манчестер Сити" (Англия) - 2,606

7. "Челси" (Англия) - 2,218

8. "Тоттенхэм" (Англия) - 2,067

9. ПСЖ (Франция) - 1,911

10. "Арсенал" (Англия) - 1,852

Отметим, что KPMG опубликовала отчет по оценке на 1 января 2020 года.

Читайте также: "Реал" и "Барселона" возобновили групповые тренировки перед рестартом сезона

Ранее сообщалось о том, что главный тренер "Реала" Зидан нарушил карантин в Испании.

Поделиться
Заметили ошибку?

Пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter или Отправить ошибку

Добавить комментарий
Всего комментариев: 6
Текст содержит недопустимые символы
Осталось символов: 2000
Ternarous
12 Февраля 2018, 18:30
Нижче я написав, що погоджуюсь з автором, але тепер з'явились деякі зауваження. Під пенсікойнами автор розуміє не перенесення ПФ в блокчейн і не виплату пенсій біткойнами, у автора це всього лиш афористичний вираз, який до криптовалют ніякого відношення не має. Краще було б без нього, щоб не заплутувати читачів. Автор має на увазі, що пенсія повинна залежати тільки від минулих внесків людини в ПФ і нараховуватись за чіткими, раз і назавжди встановленими правилами, незалежними від поточного і майбутніх урядів. Як у криптовалютах. Щоб кожна людина, включивши комп'ютер, бачила, як збільшується її майбутня пенсія і як вона залежить від внесків у ПФ. В принципі, ідея чудова, але все ж... По суті, це така ж лібертаріанська ідея, як висловлені мною нижче. До 40 років практично ніхто не думає про свою майбутню пенсію. Тільки в 50 років починають задумуватись, та й то не всі. Навіть ті, що задумались, бачать, що вже пізно щось виправити, і просто махнуть рукою.Так влаштовані люди, нічого з цим не поробиш. Кожний хотів би нарощувати свою пенсію, але це бажання значно слабіше, ніж тиск роботодавця, який змушує робітника до сірої зарплати. Що буде через 30 років -- то одному Богу відомо, може взагалі не буде ні ПФ, ні навіть України, а роботодавець тут і зараз звільнить. Тому без примусу і контролю з боку держави не обійтись, лібертаріанізм доведеться посунути в бік. Ніяк не обійтись також без індексації. До того ж, незрозуміло, як особисті рахунки будуть убезпечені від майбутніх рішень уряду. Автор може, як Христос, вигравірувати правила на скрижалях, але прийде нова ВР і все змінить. _______________ Маю кращу пропозицію: на рівні законодавства встановити преміювання робітника, який повідомить про сіру зарплату, й гарантувати таємницю повідомлення. Навіть якщо повідомлень не буде, для роботодавця це стане потужним стимулом виходу з тіні. Багато хто скаже, що це "доноси, стукачество", але пора вже позбутись совкових забобонів, на Заході такі методи широко використовуються.
Ответить Цитировать Пожаловаться
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот комментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурная лексика, ругань Флуд Нарушение действующего законодательства Украины Оскорбление участников дискуссии Реклама Разжигание розни Признаки троллинга и провокации Другая причина Отмена Отправить жалобу ОК
Оставайтесь в курсе последних событий!
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Следить в Телеграмме