UA / RU
Підтримати ZN.ua

«Республіканці за Україну» запустили нову рекламу для підтримки петиції щодо пакету допомоги

Законодавці намагаються залучити республіканців до підписання документу

Група республіканців у Конгресі США, яка закликає до збільшення американської допомоги Україні, запустила нову рекламну кампанію у Вашингтоні, щоб посилити підтримку законодавцями петиції щодо винесення на голосування в Палаті представників законопроєкту про військову допомогу Україні (60 млрд доларів) в обхід спікера Майка Джонсона, який гальмує процес вже місяць.

«Республіканців достатньо, щоб підписати петицію про звільнення, ухвалити законопроект і допомогти Україні перемогти. Їм просто потрібно поквапитися і зробити це. Кожного дня, коли Конгрес зволікає, гине все більше українських солдатів і цивільних, і тим слабкішою виглядає Америка», – сказав речник групи «Республіканці за Україну» Ганнер Рамер, повідомляє The HILL.

Читайте також: Бездіяльність Джонсона коштуватиме тисяч життів українців – Туск

Нагадаємо, 12 березня у Палаті представників законодавці почали збір підписів під петицією Джима Макговерна (провідний член Комітету Палати представників з питань регламенту) для винесення пакету голосування всупереч волі Джонсона. 

Петиція вимагає 218 підписів законодавців. Станом на 17:00 за Києвом під петицією стоїть 177 підписів і жодного від республіканця. У Палаті представників зараз 432 законодавці, з яких 213 демократів та 219 республіканців.

Після запуску петиції, спікер Джонсон сказав сенаторам-республіканцям що Палата відправить Сенату власний законопроєкт з допомогою Україні, але попередив, що воно буде суттєво відрізнятися від пакету на 95 мільярдів доларів, який раніше підтримав Сенат.

Читайте також: Спікер Джонсон провів приватні зустрічі щодо альтернативного пакету допомоги США Україні – названо строки

Підтримка від Штатів опинилися під загрозою на тлі нестачі в України зброї. Про перспективи допомоги Києву від США розповів Олександр Хара у статті «Брудні ігрища навколо допомоги Україні. Що далі» на ZN.UA.