UA / RU
Підтримати ZN.ua

Чиновникам США наполегливо рекомендують відмовитися від телефонних розмов та СМС

Агентство кібербезпеки радить захистити свої пристрої від втручань.

Уряд США рекомендував високопоставленим чиновникам і політикам відмовитися від телефонних дзвінків і текстових повідомлень після злому найбільших американських телекомунікаційних компаній, у якому звинувачують китайських хакерів.

Про це повідомляє Reuters.

Читайте також: Розслідування ФБР виявило широку кампанію кібершпигунства китайських хакерів, спрямовану проти урядовців США

У письмовому керівництві Агентство кібербезпеки та захисту інфраструктури заявило, що «особи, які обіймають високі державні або політичні посади», повинні «негайно вивчити та застосувати» низку найкращих практик, що стосуються використання мобільних пристроїв.

Головна рекомендація Агентства кібербезпеки: «Використовуйте тільки наскрізне шифрування».

Наскрізне шифрування - метод захисту даних, мета якого зробити їх нечитабельними для всіх, окрім відправника й одержувача, - вбудоване в різні чат-застосунки, включно з WhatsApp від Meta Platforms (META.O), iMessage від Apple (AAPL.O), та застосунок Signal, орієнтований на конфіденційність. До корпоративних пропозицій, що дають змогу використовувати наскрізне шифрування, належать також додатки Microsoft (MSFT.O), Teams, і Zoom Communications (ZM.O) для онлайн-нарад.

Читайте також: Китайські хакери готуються до конфлікту з США — американське Кіберкомандування 

Нагадаємо, США та Україна уклали угоду, що реалізується Міністерством фінансів США та Національним банком України, щодо взаємодії та співпраці у сфері кібербезпеки та стійкості української фінансової системи. У США вважають, що ті загрози, які зараз відображає Україна, можуть бути спрямовані і на американську економіку, зазначає Тодд Конклін, заступник помічника держсекретаря США з кібербезпеки та захисту критичної інфраструктури.

У коментарі, який публікує Нацбанк, представник Держдепу наголошує на продовженні співпраці між Україною та США в цьому напрямі та її поточному розвитку: «Ці постійні зусилля не лише зміцнюють кібербезпеку в Україні, а й дають змогу команді Міністерства фінансів США випереджати ризики для нашого власного сектору фінансових послуг. Загрози, з якими стикаються наші колеги в Києві, ймовірно будуть спрямовані й на Сполучені Штати».