Всесвітня організація охорони здоров'я повідомила про признаки стабілізації спалаху COVID-19 в Європі. Про це пише видання Bloomberg.
Основною причиною для такої гіпотези є те, що в Італії, найбільш інфікованому регіоні Європи, зафіксовано найменшу кількість випадків зараження за останні два тижні.
Відомо, що Італія та Іспанія – країни, в яких кількість заражених коронавірусною інфекцією найбільша в регіоні. Зараз країни наближаються до піку захворюваності, який стане наслідком інфікування двотижневої давнини.
ЗМІ також пишуть, що впродовж вчорашнього дня кількість нових заражених в Італії зменшилася майже вдвічі. Також там зафіксовано найбільший показник пацієнтів, які видужали.
Раніше повідомлялося, що станом на 31 березня число заражених коронавірусною інфекцією, що викликає захворювання COVID-19, досягло 785 709. З них 37 686 випадків зараження – летальні та майже 166 тисяч людей одужали після зараження.
Найбільша кількість інфікованих коронавірусом знаходиться в США (164 539 заражених), Італії (101 739 заражених), Іспанії (87 956 заражених), Китаї (82 240 заражених) та Німеччині (66 885 заражених).
Наразі у світі 582 374 людини борються з коронавірусною хворобою, 95% з них мають незначні симптоми, проте ще 5%, тобто 29,488 людини знаходяться у критичному стані.
Тим часом, розвідувальні служби США намагаються скласти повну картину поширення коронавірусу у світі та натрапляти на труднощі при зборі інформації про епідемію в Ірані, Китаї, Росії та Північній Кореї. Вважають, що в цих країнах приховують справжні масштаби поширення епідемії. Спеціальні органи США вважають ці країни "складними цілями" через посилений контроль держави над інформацією та складності збирання інформації в замкнутому середовищі місцевого керівництва навіть у мирний час.
Зростаюча коронавірусна криза загрожує непропорційно вдарити по країнах, причому не тільки як криза охорони здоров'я в короткостроковій перспективі, але і як руйнівна соціально-економічна криза в майбутні місяці та роки, розповіли у понеділок в Програмі розвитку ООН.