UA / RU
Підтримати ZN.ua

ВООЗ фіксує високий відсоток втоми європейців від коронавірусу

Стомлюваність населення вимірювалася різними способами в 27 країнах Євросоюзу.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) зафіксувала зростання апатії до коронавірусу COVID-19 в Європі.

Дані останніх досліджень показують, що в окремих країнах від коронавірусу вже "втомлені" більше 60% населення, заявив у вівторок, 6 жовтня, директор Всесвітньої організації охорони здоров'я по європейському регіону Ханс Клюге, передає РБК-Україна з посиланням на Sky News.

За словами Клюге, стомлюваність населення вимірювалася різними способами відразу в 27 країнах Союзу, і в деяких регіонах вона охопила понад 60% населення.

Представник ВООЗ закликав владу європейських країн більш активно взаємодіяти з населенням.

"Громадяни - це центральна частина вирішення проблеми пандемії, і політики повинні ставитися до них відповідно", - заявив він.

Читайте також: Хто першим повинен отримати вакцину проти коронавірусу — Bloomberg

Заява ВООЗ прозвучало на тлі очікування другої хвилі COVID-19 в Великобританії, Франції та Іспанії.

Нагадаємо, станом на вівторок в світі зафіксовано 35 414 612 випадків заражень COVID-19.

За добу 336 376 нових осіб; померли 1 043 061 чоловік (6 957 за добу); одужали: 24, 668 788 осіб (254 161 за добу).

Найбільшими епіцентрами поширення коронавірусної інфекції в Європі є: Росія посилання - 1 219 796 випадків (10 757 за добу) і Іспанія - 813 412 випадків (23 480 за добу).

Станом на 6 жовтня в Україні тільки Кіровоградська область відповідає вимогам для ослаблення карантину.

До послаблення карантину не готові: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області та місто Київ.

В кінці дев'ятого місяця після втечі вірусу з Ухань людство, нарешті, всерйоз задумалося над тим, що буде далі, після COVID-19. Власне, розмови на цю тему велися і раніше, але чим далі від початку пандемії, тим більше досвіду і даних. Детальніше в матеріалі "Коли закінчиться коронавірус".