У Римі і його великому передмісті Лаціо з 23 жовтня вводять комендантську годину у зв'язку зі збільшенням числа нових випадків коронавірусу.
Розпорядження про введення схвалили губернатор Лаціо Нікола Зінгаретті і міністр охорони здоров'я Роберто Сперанца, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Corriere Della Sera.
Комендантська година вводиться на один місяць і буде діяти з 00:00 до 5-ї години ранку. У зазначений період часу громадянам заборонено виходити на вулицю, а виключення з правила поширюється на окремі категорії громадян - тих, хто їде на роботу/з роботи, а також в разі невідкладних обставин.
Популярні місця зборів людей - піцерії, бари, ресторани - будуть закриватися з 18:00. Школи переведуть 50% учнів на дистанційне навчання, а університети - 75% своїх студентів.
Уряд Італії 18 жовтня посилив карантинні обмеження в країні на тлі щоденних рекордів числа заражень коронавірусом.
Прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте 12 жовтня підписав новий надзвичайний указ, який передбачає в собі ряд заборон для подолання коронавірусної кризи.
Франція в середу стала останньою європейською країною, яка посилила заходи по боротьбі з коронавірусом, ввівши з суботи комендантську годину в Парижі і восьми інших містах.
У світі зафіксовано 41 171 093 випадків зараження COVID-19. Про це свідчать дані інтерактивної карти поширення коронавірусу від Центру системних досліджень при Університеті Джонса Хопкінса.
В добу: 442 722 нових людини; померли 1 130 597 осіб (6 630 за добу); одужали: 28 040 033 особи (193 550 за добу).
Як і прогнозували експерти, з настанням осені ситуація з захворюваністю коронавірусом почала погіршуватися. У деяких областях України лікарні перевантажені ковідніми пацієнтами, МОЗ почав підготовку тимчасових госпіталів для хворих коронавірусом. Детальніше про те, що повинна зробити влада, а що - люди, читайте в матеріалі Алли Котляр "COVID-19: боротьба вручну" для читачів ZN.UA.