UA / RU
Підтримати ZN.ua

У Франції зафіксували третій випадок коронавіруса, в Австралії - перший

У Китаї, між тим, зафіксувала 41 смерть від пневмонії, викликаної коронавірусом

Коронавірус, який забрав у Китаї життя 41 людини, дістався до всіх континентів. Поки що це одиничні випадки, однак є небезпека подальшого розповсюдження.

Новий коронавірус 2019-nCoV добрався до Австралії. Перший випадок зараження зафіксовано в штаті Вікторія, повідомляє Reuters.

Інфікованим виявився громадянин Китаю, який приїхав до Австралії з китайського міста Ухань. Він був госпіталізований в передмісті Мельбурна. Стан пацієнта оцінюється як стабільний.

Наголошується, що в Австралії можуть бути й інші заражені новим різновидом коронавіруса.

У Франції медики офіційно підтвердили три випадки зараження новим коронавірусом 2019-nCoV, повідомляє телеканал BFMTV. Раніше було відомо про двох хворих.

Третій хворий доводиться близьким родичем одного з тих, про чиє інфікування повідомлялося напередодні.

Міністр охорони здоров'я Франції Аньєс Бюзен допустила, що кількість заражених в країні може бути більше.

Зазначимо, що Франція стала першою країною в Європі, де зафіксовані прояви хвороби.

Читайте також: У Києві підготували лікарню для пацієнтів з коронавірусом

У китайському місті Ухань почалося будівництво лікарні для тих, хто захворів на новий коронавірус 2019-nCoV. Про це повідомляє bangkokpost.

Нова лікарня будується навколо курортного комплексу, що спочатку призначався для місцевих працівників, розташованого в садах біля озера на околиці міста, повідомила в п'ятницю офіційна газета Changjiang Daily.

"Будівництво цього проекту покликане вирішити проблему нестачі наявних медичних ресурсів. Оскільки це будуть збірні будівлі, вони не тільки будуть побудовані швидко, але й не будуть дорогими", - йдеться в повідомленні.

Будівля клініки розрахована на 1000 місць. На майданчику, виділеному під будівництво, розпочали роботу 35 екскаваторів і 10 бульдозерів. Роботи планують завершити наступного тижня.

Будівництво лікарні в розпал епідемії досвід не новий для Китаю. Так, у 2003 році Пекін побудував лікарню Сяотаншань в північному передмісті всього за тиждень для боротьби з важким гострим респіраторним синдромом (ТОРС), який забрав 774 людських життів в результаті епідемії атипової пневмонії, яка досягла майже 30 країн.

Лікарня в Пекіні, побудована 7 000 робітниками, спочатку була розрахована для прийому людей, які йшли на одужання від атипової пневмонії, щоб зменшити тиск на інші лікарні. У підсумку вилікували майже 700 хворих на ГРВІ.