UA / RU
Підтримати ZN.ua

Трамп назвав спільного ворога США і Росії

Кандидат у президенти від республіканців розкритикував зовнішню політику адміністрації Обами.

У разі перемоги на президентських виборах кандидат від республіканців Дональд Трамп має намір спільно з Росією боротися проти терористичного угрупування "Ісламська держава".

"Я вірю, що ми зможемо знайти з РФ спільний ґрунт для боротьби проти ІГА. Для них вирішення сирійського питання має велике значення, вони також борються з ісламським тероризмом", – заявив Трамп під час програмного виступу в штаті Огайо в понеділок, 15 серпня, передає "Голос Америки".

Політик порівняв загрозу ісламського фундаменталізму з нацистської і комуністичної загрозами минулого, і пообіцяв побороти її.

Трамп також пообіцяв радикально переглянути міграційну політику в разі перемоги на виборах і ввести "новий ідеологічний тест" для мігрантів, щоб запобігти проникненню в США носіїв екстремістських ідей.

"Ми не можемо дозволити, щоб людиноненависницька ідеологія радикального ісламу - утиск жінок, геїв, дітей, іновірців - могла безперешкодно поширюватися в нашій країні", - підкреслив політик.

Частина виступу кандидат від республіканців присвятив критиці зовнішню політику адміністрації Барака Обами, звинувативши президента в посиленні позицій ІД на Близькому Сході.

Читайте також: Клінтон істотно випереджає Трампа за популярністю – CNN

Повідомлялося, що 50 відомих республіканців назвали Трампа загрозою для США і світу.

Впродовж останніх днів кандидат в президенти від Республіканської партії Дональд Трамп зробив кілька скандальних коментарів щодо України. Спочатку він заявив, що розгляне визнання Криму територією російським у разі своєї перемоги. Згодом він навіть повторив вигадки російської пропаганди, що нібито більшість людей на півострові "хотіли приєднатися до Росії". Також він заявив, що Росія не нападе на Україну, хоча це вже сталося. Пізніше Трамп спробував незграбно виправдатися за слова про ненапад Росії на Україну, але лише продемонстрував свою некомпетентність у міжнародній політиці.