Адміністрація президента США Барака Обами стримано відреагувала на звістку про викриття, які містяться в "панамських документах". Прес-секретар Білого дому Джош Ернест не став коментувати конкретні звинувачення, пославшись на значний обсяг документів, які підлягають вивченню. Він лише зазначив, що США залишаються провідною силою в боротьбі за прозорість у міжнародній фінансовій системі, проти незаконних фінансових транзакцій та корупції.
Разом з тим Ернест нагадав про санкції Мінфіну США, підкресливши їхню ефективність в захисті національних інтересів країни, в тому числі, у випадках "ізоляції росіян через порушення ними територіальної цілісності" України, надання тиску на Північну Корею або у протидії фінансовим операціям "Ісламської держави".
Прес-секретар Білого дому зазначив, що США продовжать приділяти питанню про прозорість підвищену увагу, з тим, щоб викоренити корупцію і протидіяти спробам обійти діють санкції США". Як повідомив Ернест, в Мінфіні та Мін'юсті США над цими питаннями продовжать роботу "великі групи професіоналів в галузі національної безпеки".
Санкції проти Росії вводилися США, Євросоюзом та деякими іншими країнами (Австралією, Японією, Канадою, Норвегією і так далі) в декілька етапів у 2014 році. Після анексії Криму США і ЄС ввели персональні санкції проти політиків та інших громадян Росії і України, які відповідальні за підрив територіальної цілісності України. Санкції більш високого рівня - економічні, були введені влітку 2014 року (ряд економічних санкцій США ввели ще навесні), після агресії Росії на сході України, в Донбасі.
Наприкінці грудня 2015 року Мінфін США посилив санкції, раніше введені проти громадян і юридичних осіб, причому, не тільки російських. Крім того, Мінфін ввів секторальні санкції проти значно ширшого переліку компаній.
У березні США продовжили санкції проти РФ ще на рік.