UA / RU
Підтримати ZN.ua

Російським чиновникам рекомендували повернути дітей на батьківщину - ЗМІ

Наполеглива рекомендація виходить з адміністрації президента РФ і стосується чиновників усіх рівнів, співробітників держкорпорацій і депутатів.

Російським чиновникам, до найвищого рівня, рекомендували повернути в країну дітей, які навчаються за кордоном. Як пише видання Znak.com, зробити це необхідно, не чекаючи закінчення навчання, а шляхом переведення їх в російські вузи.

На батьківщину також повинні повернутися батьки чиновників і депутатів, якщо старше покоління сім'ї з якихось причин проживає за кордоном, не втративши громадянство РФ.

Рекомендація торкнеться всіх: від співробітників самої адміністрації президента РФ, а також адміністрацій регіонів, до депутатів усіх рівнів. Не уникнуть нової повинності навіть працівники державних корпорацій. Тим, хто почекає з виконанням негласної прохання, нагадають про вже відомі випадки, коли перебування найближчих родичів з числа молодшого або старшого покоління за кордоном ставало чинником, який ускладнює подальшу кар'єру у держсекторі.

Видання нагадує, що на Заході отримують освіту діти дуже багатьох високопоставлених російських чиновників. Наприклад, виросла і отримала освіту в США дочка міністра закордонних справ Сергія Лаврова Катерина. Після повернення в Росію дівчина говорила по-російськи з очевидним акцентом.

Раніше видання Sueddeutsche Zeitung писало, що минулого тижня в Москві озвучили чотири слова, які налякали політиків і громадян на Заході. І ці чотири слова: ядерна зброя, Куба, В'єтнам та ракети. "Ситуацію навряд чи можна порівнювати з Холодною війною. Окрім ядерної зброї, у Росії нічого не залишилося від величі СРСР. У неї зараз є лише близько половини від 286-мільйонного населення Радянського союзу. А економіку Росії можна порівняти хіба що з іспанської в часи кризи", - йдеться в статті.

Тим часом, у ЦРУ очікують посилення авторитарної влади Путіна над Росією. На це вказують повідомлення про можливу "велику реорганізацію" російських спецслужб, у ході якої відомства зовнішньої розвідки і внутрішньої державної безпеки об'єднають в єдину структуру, де провідна роль належатиме службі внутрішньої безпеки (ФСБ).