Масові акції протесту охопили Польщу, на вулиці Варшави і низки інших міст вийшло близько 30 тисяч протестувальників.
Протестувальники вимагали від уряду країни припинити політику "затягування поясів", яку, на їхню думку, проводить нинішня влада. Під час демонстрацій мітингувальники також відзначили 35-ю річницю введення в Польщі військового стану. Соціалістичний уряд Польщі в грудні 1981 року проголосувала за прийняття рішення відразу ж після того, як по країні прокотилася хвиля страйків. До мирного протесту людей закликав рух "Солідарність" на чолі з майбутнім президентом країни Лехом Валенсою. За два роки дії військового становища близько сотні людей загинули, десятки тисяч були арештовані.
На думку протестувальників, нинішній уряд Польщі діє так само, як і соціалістичний. Мітингувальники скаржаться на те, що президент Анджей Дуда відмовляється приводити до присяги суддів, які були призначені при попередньому уряді. А нинішній Кабінет міністрів не визнає легітимність низки рішень, які були прийняті цими суддями.
Нагадаємо, на початку жовтня у багатьох містах Польщі пройшов загальний страйк жінок "Чорний протест". Протести жінок почалися після прийняття польським парламентом у першому читанні закону, що повністю забороняє аборти в Польщі. На знак протесту польські жінки в чорному одязі вийшли на вулиці з гаслами: "Моє тіло - моє діло", "Право вибору - право людини".
У травні у Варшаві пройшли масштабні акції протесту під гаслом "Ми є і залишаємося в Європі". Учасники пройшли маршем по центру міста. Активісти висловили невдоволення політикою партії "Право і справедливість", і виступили проти конституційних реформ, оскільки вбачають у них загрозу демократії Польщі.