Південна Корея і США провели спільні навчання з протидії безпілотникам на американській авіабазі в південно-західному місті Кунсан, оскільки Сеул прагне посилити оборону після вторгнення безпілотників КНДР в кінці минулого року. Про це повідомляє Yonhap.
На фотографіях, розміщених на сайті Служби поширення візуальної інформації Пентагону, видно, що навчання проходили на авіабазі Кунсан, що за 275 кілометрів на південь від Сеула.
На одній з фотографій зображений офіцер ВПС США, який цілиться з установки Dronebuster у невеликий імітований ворожий безпілотник. За словами американських військових, Dronebuster - це установка, яка створює радіочастотну перешкоду, здатну нейтралізувати ворожі безпілотники.
На іншій фотографії зображений член команди ВПС Південної Кореї з утилізації вибухонебезпечних предметів (EOD), який перевіряє безпілотник. Він одягнений в спеціальний костюм, призначений для захисту від можливої вибухівки, яку може нести ворожий БПЛА.
Вторгнення безпілотників КНДР у Південну Корею у грудні минулого року показало недостатню готовність південнокорейських військових протистояти таким невеликим апаратам, які потенційно можуть нести смертоносну зброю.
Нещодавно Південна Корея розробила низку планів боротьби з безпілотниками, в тому числі проведення регулярних навчань, створення системи обміну розвідданими про цілі в режимі реального часу і забезпечення кінетичних і некінетичних засобів, таких як установки для «глушіння» безпілотних літальних апаратів.
Раніше повідомлялося, що Південна Корея планує вже наступного місяця прийняти базовий план розробки нової вдосконаленої керованої ракети, здатної вражати північнокорейські далекобійні артилерійські установки, заховані в гірській місцевості.
Північна Корея, за даними американської розвідки, постачає Росії зброю, самі росіяни не приховують, що збираються залучити корейців до відбудови незаконно окупованих українських територій. А що ж Південна Корея? Вона належить до цивілізованого світу і заявляє, що знаходиться на "світлому боці історії". Чому Україна й досі не має поставок з країни, що є одним з найбільших експортерів зброї в світі? Читайте про це в статті Наталії Бутирської "Як російський фактор впливає на постачання зброї Україні".