Увечері 15 листопада оновлений проект резолюції Генеральної Асамблеї ООН під назвою "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь, Україна" ("кримська резолюція" - ред.), був проголосований у Третьому комітеті Генасамблеї, де отримав переважну підтримку, зібравши стверджувальні голоси 67 країн-членів організації, повідомляє "Укрінформ".
Разом із цим 26 держав, у тому числі і Росія зі своїми сателітами, віддали свої голоси "проти" проекту оновленої резолюції.
За результатами голосування, не підтримали проект резолюції:
- Білорусь,
- Болівія,
- Бурунді,
- Венесуела,
- Арменія,
- Еритрея,
- Зимбабве,
- Індія,
- Іран,
- Казахстан,
- Камбоджа,
- Киргиызстан,
- Китай,
- КНДР,
- Куба,
- М'янма,
- Нікарагуа,
- Південна Африка,
- Південний Судан,
- Росія,
- Сербія,
- Сирія,
- Судан,
- Таджикістан,
- Уганда,
- Узбекистан.
Ще 86 країн утрималися.
Нагадаємо, Третій комітет Генеральної Асамблеї ООН у четвер, 15 листопада, схвалив оновлений проект резолюції "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим і Севастополі, Україна".
Раніше повідомлялося, що в оновленому проекті резолюції "Ситуація з правами людини в Автономній республіці Крим і Севастополі, Україна" будуть вказані імена українських бранців Кремля. Крім того, в грудні в рамках 73-ї сесії Генеральної асамблеї ООН будуть прийняті дві дуже важливі резолюції. Одна з них стосується порушень прав людини в окупованому Криму. Інша стосується мілітаризації Чорноморського регіону і Азовського моря.