Триває облога кубинських дипломатичних місій. І тепер - у Вашингтоні (округ Колумбія) по периметру посольства Куби, повідомило в Твіттер зовнішньополітичне відомство Куби.
На фотографіях, які супроводжують запис, огорожу посольства Куби в Вашингтоні завішане плакатами і транспарантами.
Відзначається, що дане посольство також "постраждало від теракту в 2020 році, про який уряд США до сих пір мовчить".
Раніше стало відомо про напад на посольство Куби в Парижі. Тоді атакували посольство з "коктейлями Молотова" завдали шкоди будівлі, ніхто із співробітників не постраждав.
Міністерство закордонних справ Куби засудило напад. Глава МЗС Куби Бруно Родрігес поклав відповідальність за інцидент на уряд США.
11-12 липня в Гавані та інших великих містах Куби пройшли масові акції проти погіршення умов життя, в тому числі в зв'язку з пандемією COVID-19. Серед протестуючих звучали і політичні гасла. У Гавані люди пройшли по основній набережній в сторону центру столиці і зібралися біля будівлі Капітолію.
У Гавані заявили, що за організацією цих виступів стоять США.
У свою чергу, адміністрація США ввела санкції проти міністра оборони Куби Альваро Лопеса Мієр в рамках "закону Магнітського" через придушення протестів у країні. Пізніше Байден пообіцяв, що його адміністрація продовжить запроваджувати санкції проти керівників Куби.
На Кубі пройшли наймасштабніші за останні шість десятиліть антиурядові протести: жителі Острова Свободи вимагають дати їм свободу.
Тому, що протести на Кубі почалися, в принципі, не здивувалося навіть саме кубинський уряд, оскільки ситуація, в якій опинилася країна, найважча з кінця 1990-х років. Нестача продуктів харчування, товарів першої необхідності, медикаментів, навіть основних, таких як анальгетики і антибіотики, величезні черги скрізь, інфляція і часті відключення електроенергії посилювали напругу в країні.