UA / RU
Підтримати ZN.ua

Німеччина створила вісім тисяч класів для дітей біженців

Влада Німеччини найняла 8500 вчителів для навчання дітей біженців.

Німеччина найняла 8500 вчителів для дітей біженців у зв'язку з припливом мігрантів в країну, повідомляє AFP.

Для 196 тисяч дітей біженців в цьому році відкриють у Німеччині 8264 "спеціальні класи", щоб вони могли наздогнати своїх однолітків.

"Було найнято 8500 вчителів по всій країні", - йдеться в повідомленні.

За підрахунками влади, кількість дітей біженців шкільного віку в Німеччині в 2015 році досягає 325 тисяч осіб.

"Адміністрації шкіл та освітніх закладів ще ніколи не стикалися з такою проблемою", – зазначив Брюнхільд Курт, який очолює орган освіти. "Ми повинні визнати, що ця виняткова ситуація стане нормою на тривалий період", - додав він.

Голова Союзу вчителів Хайнц-Петер Майдінгер заявив, що Німеччині знадобиться ще 20 000 вчителів для навчання дітей біженців. "До наступного літа – це крайній термін – ми заповнимо прогалину", – сказав він.

Читайте також: Німеччина прийняла в цьому році більше одного мільйона біженців

Повідомлялося, що в Німеччину прибуде до мільйона біженців в 2015 році. А згідно з прогнозом Євросоюзу, ще три мільйони мігрантів прибудуть в Європу до кінця наступного року. За даними ООН, понад 750 тисяч біженців прибули до берегів Європи через Середземне море з початку 2015 року.

Німеччина займає найбільш активну позицію в прийомі біженців. Щодня в країну прибуває до 10 тисяч осіб. За перші 6 місяців 2015 року Німеччина прийняла у себе найбільше мігрантів - 450 тисяч осіб, до кінця року їх буде 800 тисяч, всього - 1,3 млн.

Проблема вироблення спільної міграційної політики в рамках ЄС має не тільки економічну і гуманітарну складову, але у більшою мірою схильна до політичних розбіжностей, наголошує у статті для DT.UA Олексій Коваль. Країни півночі і півдня Європи, країни "периферії" і ті, що розташовані всередині континенту, як і раніше відстоюють різні підходи.

Докладніше читайте у статті Олексія Коваля Європу захльостує вал нелегальної міграції для тижневика "Дзеркало Тижня. Україна".