Організація "Лікарі без кордонів" закликала світове співтовариство негайно вжити заходів щодо недопущення поширення лихоманки Ебола.
Президент організації Джоанна Ліу висловила здивування тим фактом, що через сім місяців з початку спалаху епідемії в Західній Африці, досі не розгорнули масштабну мережу допомоги, повідомляє ВВС
У свою чергу президент Гвінеї - країни, з якої почався спалах - заявив про те, що якби світове співтовариство діяв швидко, епідемію вдалося б стримати.
Раніше повідомлялося, що в Західній Африці 3700 дітей залишилися сиротами через лихоманки Ебола.
Кількість жертв вірусу геморагічної лихоманки Ебола в Західній Африці досягла 3 тисяч 338 осіб, що заразилися вірусом 7 тисяч 178 осіб. Медексперти США підтвердили перший випадок захворювання смертельною лихоманкою Ебола на території Сполучених Штатів - в Далласі, штат Техас.
Раніше повідомлялося про те, що вчені з Таїланду заявили про розробку вакцини проти вірусу Ебола. Фахівцям вдалося "отримати антитіла для боротьби з хворобою, викликаною вірусом " Ебола". Відзначимо, що на даний момент спеціального лікування лихоманки Ебола або вакцини проти неї досі не існує. Жодна з великих фармакологічних компаній не вклала гроші в розробку вакцини проти вірусу Ебола, так як подібна вакцина потенційно має дуже обмежений ринок збуту і не обіцяє великих прибутків.
Нагадаємо, станом на 27 вересня від вірусу вже загинули більше 3 тисяч чоловік.
Як повідомлялося раніше, загроза лихоманки Ебола наблизилася до України. У одного з членів екіпажу "Western Copenhagen", який знаходиться в Чорному морі в районі Одеси, підозрюють вірус Ебола. Через загрозу зараження судно не пускають в українські порти. !zn