UA / RU
Підтримати ZN.ua

"Лікарі без кордонів" назвали східну частину Алеппо "гігантською зоною смерті"

У разі продовження авіаційних атак на місто, організація не може гарантувати доставку медикаментів.

"Лікарі без кордонів" вимагають припинити бомбардування Алеппо

"Лікарі без кордонів" вимагають припинити бомбардування Алеппо

Міжнародна гуманітарна організація "Лікарі без кордонів" назвала східну частину сирійського Алеппо "гігантською зоною смерті" і вимагає припинення бомбардувань сирійського міста, повідомляє DW.

За заявами організації, весь схід Алеппо перетворився на "гігантську зону смерті", тому РФ, як військовий і політичний союзник сирійського уряду, повинна вплинути на ситуацію.

"Лікарі без кордонів" також попросили підтримки у цьому питанні у всіх інших членів Ради Безпеки ООН.

В організації заявили, що в разі продовження авіаційних атак на місто, вона не гарантує доставку медикаментів та надання медичної допомоги у контрольованих повстанцями східних частинах Алеппо.

Читайте також: Обама і Меркель поклали на РФ особливу відповідальність за ситуацію в сирійському Алеппо

Раніше повідомлялося, що російська авіація завдала чергових авіаударів по сирійському Алеппо, в результаті чого були зруйновані дві лікарні.

Видання The Wall Street Journal писало, що укладена угода між США і Росією повинна була перевірити довіру між країнами, однак останній тиждень в Сирії показав – США і РФ не змогли подолати недовіру і ворожість.

Раніше постійний представник США при ООН Саманта Пауер під час екстреного засідання Радбезу викрив у брехні міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова. За її словами, в той момент, коли російський міністр заявляв на засіданні в ООН, що Москва виступає за мирне вирішення конфлікту в Сирії, Росія і сили Башара Асада вантажили на літаки бомби для удару по Алеппо.

Детальніше про угоду про перемир'я в Сирії і перспективи врегулювання конфлікту з участю США і Росії читайте в матеріалі Віталія Федянина "Сирія: перемир'я, якого не було" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".