Збройні сили КНДР провели одні з найбільших за свою історію артилерійських навчань, на яких відпрацювали знищення резиденції Південної Кореї Чонвадэ та деяких інших урядових установ півдня. В армійських маневрах задіяли кілька сотень артилерійських систем різних типів.
Як повідомляє Центральне телеграфне агентство Кореї, у навчаннях взяв особисту участь лідер держави Кім Чен Ин, який заявив, що КНДР готова "перетворити Сеул в уламки та попіл", у разі відкритого протистояння.
"Артилерійські снаряди летіли, як блискавиці, з рішучістю люто били по цілям, що імітує Чонвадэ (офіційна резиденція президента Південної Кореї - ред.) та урядові установи бунтівників в Сеулі", - наголошується в повідомленні офіційного джерела північнокорейського уряду.
Як повідомлялося раніше, Глава КНДР Кім Чен Ин наказав військам бути готовими завдати удару по резиденції південнокорейського президента в Сеулі і державним органам.
За кілька днів до цього, збройні сили Північної Кореї випробували нову реактивну систему ведення залпового вогню. За випробуваннями нового зброї також особисто стежив лідер КНДР Кім Чен Ин, який залишився задоволений результатами стрільб.
21 березня Північна Корея в порушення резолюції Ради безпеки ООН провела нові випробування своїх балістичних ракет, пустивши дві ракети малої дальності у бік Японського моря.
2 березня Радбез ООН одноголосно підтримав найжорсткіший за останні 20 років проект резолюції пророзширення санкції проти Пхеньян.
Сполучені Штати та їх союзники, при цьому, наполягали на більш жорсткому варіанті санкцій, але Китай домігся від них скасування тих заходів, які можуть дестабілізувати КНДР, остаточно розваливши її економіку.
Новий пакет санкцій проти Північної Кореї був підготовлений США та її союзниками у зв'язку з проведенням останніх власних ядерних і військово-космічних випробувань в січні-лютому цього року. 6 січня КНДР заявила про успішні випробування водневої бомби, а 7-го лютого РБ ООН засудив її за випробування балістичної ракети. За кілька годин до голосування Радбезу щодо нового пакету санкцій,про загрозу ядерної програми КНДР заявили дипломати Південної Кореї і США.