UA / RU
Підтримати ZN.ua

Австралія посилює карантин після фіксації нових випадків коронавірусу — Reuters

Від початку пандемії COVID-19 в Австралії було зафіксовано близько 28 450 випадків хвороби.

Австралія змогла уникнути найгірших наслідків пандемії коронавірусу завдяки швидкій реакції влади, яка вчасно закрила кордони та запровадила карантинні обмеження, а також налагодила механізм тестування на коронавірус. Однак, найбільш густонаселений штат Австралії Новий Південний Уельс за добу зафіксував вісім нових випадків COVID-19. Кількість хворих у сусідньому штаті Вікторія зросла на три. Внаслідок цього у штатах прийняли рішення посилити карантинні обмеження, пише Reuters.

Місцева влада вирішила запровадити обов'язкове носіння масок. Спалах нових випадків коронавірусу в Новому Південному Уельсі почався ще приблизно у середині грудня в районі північних пляжів Сіднея. Всього там зараз зафіксовано 148 випадків хвороби.

Нові випадки коронавірусу були виявлені у відвідувачів винного магазину. Відомо, що в магазині хворобою інфікувалися 13 осіб. У штаті Новий Південний Уельс запровадили обов'язковий масковий режим у закритих приміщеннях.

Від початку пандемії COVID-19 в Австралії було зафіксовано близько 28 450 випадків хвороби. А на початку листопада 2020 року країна не зафіксувала нових випадків COVID-19, внаслідок цього влада тоді послабила карантинні обмеження.

Читайте також: Франція посилює карантин — Reuters

Нагадаємо, сьогодні в країнах Європейського Союзу розпочинається масова вакцинація від COVID-19. Аналогічні кампанії цього місяця також стартували у Великій Британії, Канаді, США, Росії та інших країнах. Однак у ВООЗ попереджали, що сама лише вакцинація не зможе зупинити пандемію - у боротьбі з коронавірусом потрібне «підкріплення».

Вперше спалах коронавірусу у китайському місті Ухань був зафіксований 12 грудня. Вчені повідомили, що джерело захворювання знаходився на місцевому ринку морепродуктів. Першими про випадки захворювання за межами Китаю заявили влади Японії, Таїланду та Південної Кореї.

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила міжнародну надзвичайну ситуацію через коронавірус, а вже 11 березня - пандемію.