UA / RU
Підтримати ZN.ua

За українську мову стріляють у скроню, - у "Свободі" відреагували на вбивство Фаріон

В партії назвали замовника вбивства.

У політичній партії “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” відреагували на вбивство Ірини Фаріон.

“Цей злочин вигідний московії і без сумніву здійснений нею. Це їхня споконвічна тактика – фізично винищувати українську еліту. За українську мову москва стріляє у скроню”, – йдеться у заяві партії.

На переконання  авторів заяви, цей злочин став можливим, оскільки за два з половиною роки з початку повномасштабного вторгнення не було проведено докорінного очищення влади. 

“Навпаки – ворожа агентура та їхні посібники досі вільно почувають себе в Україні. Істоти, які обіймали високі посади, наближали цю війну та робили все, щоб Україна в ній програла, спокійно чекають московських «асвабадітєлєй». Десятки з них досі у парламенті. Московський патріархат не заборонений і продовжує працювати в інтересах московського агресора”, – заявили у партії.

Там переконані, що питання української мови та української ідентичності, натомість, відсунуто на задвірки. 

“Вбивство Ірини Фаріон здійснено за наказом москви незалежно від того, який виродок безпосередньо його виконав. Правоохоронні органи мають знайти і покарати виконавця цього злочину. Українська влада має відкрито назвати замовника – московію. Треба повністю нейтралізувати московську агентуру, в які б шати вона не вбиралася, заборонити її організаційні структури, знищити її фінансову та матеріальну спроможність”, – наголошується у заяві.

Читайте також: Біографія і скандали Ірини Фаріон: що відомо про діячку, яка померла внаслідок замаху

Нагадаємо, що ввечері у п’ятницю, 19 липня, у Львові було скоєно замах на колишню народну депутатку від ВО "Свобода"  Ірину Фаріон.

Президент Зеленський після замаху на Фаріон повідомляв, що міністр внутрішніх справ Ігор Клименко та керівник Служби безпеки України Василь Малюк оперативно доповідають щодо розшуку нападника на неї.

У поліції повідомили, що основними версіями вбивства Ірини Фаріон, які розглядають наразі, є особиста неприязнь, та громадсько-політична діяльність загиблої.