протягом семи місяців 2018 року неповнолітніми було скоєно 156 спроб суїцидів, з них - 58 доведені до кінця і неповнолітні загинули. Протягом літа - 6 суїцидів. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook у суботу, 18 серпня, перший заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін.
За його словами, в поліцейських зведеннях виявляється все більше трагічних випадків з дітьми на воді.
"Тільки за період з 1 червня по 16 серпня 2018 на водоймах держави внаслідок утоплення загинуло 53 дитини: до 10 років - 22 дитини, з 11 до 13 - 15 дітей та з 14 до 17 років -16 дітей. За цей же період в результаті дорожньо-транспортних пригод загинула 51 дитина. Для порівняння, за даними Мінсоцполітики, на території Донецької і Луганської областей за весь час війни загинуло 68 дітей", - написав Аброськін.
Він також нагадав, що для уникнення подібних трагедій дітям потрібні дорослі, щоб захищати їх і робити все, щоб вони уникали небезпеки.
"Ми більше звертаємо увагу суспільства на що завгодно, окрім своїх дітей, і втрачаємо наше майбутнє. Якнайшвидше нам потрібно протягнути руку і допомогти, наші діти на це чекають", - додав він.
Як писало DT.UA, дитячі та підліткові самогубства в переважній більшості демонстративні. Це означає, що має сенс лише сама спроба. "Щоб знайшли і врятували". До нещастя, ці спроби іноді вдаються. Але в будь-якому випадку метою є жорстоке покарання байдужих або злісних дорослих: "Я помру, і всі будуть плакати".
Детальніше про причини дитячих суїцидів читайте в статті Олега Покальчука "Біле братство синього кита" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".