Розслідування вбивства 5-річного Кирила Тлявова, яке сталося минулого року у Переяслав-Хмельницькому досі триває. Генеральний прокурор Ірина Венедіктова записала відеозвернення, в якому розповіла, що поліцейські, яких звинувачують у вбивстві хлопчика, здійснили більше 10 пострілів в бік місця, де він стояв.
Венедіктова також розповіла, що засідання по цій справі відбудуться 18 і 19 червня, де планують дослідити протоколи слідчих експерементів. Прокурори будуть клопотати про продовження терміну тримання під вартою поліцейському і продовження дії обов'язків, покладених судом на інших обвинувачених.
"З кінця грудня 2019 року справа слухається в суді. Поліцейський, обвинувачений у вбивстві з необережності, перебуває під вартою без визначення розміру застави, термін його дії раз продовжений постановою Переяслав-Хмельницького суду від 23 квітня 2020 року на 60 діб. Ще двоє - інспектор і цивільна особа, які звинувачуються в хуліганстві і незаконному поводженні зі зброєю, 25 лютого 2020 року було звільнено з-під варти з покладанням на них обов'язків. Неповнолітній переданий під нагляд матері", - йдеться в повідомленні.
У січні суд у місті Переяслав Київської області продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою трьом підозрюваним у вбивстві п'ятирічного Кирила Тлявова, для двох – дозволивши внесення застави.
Наприкінці грудня у Переяславському райсуді розпочалося підготовче засідання у справі про вбивство дитини. Приходьку та Петровцю інкримінують хуліганство (ст. 296) і вбивство через необережність (ч.1 ст. 119) Кримінального кодексу. Кривошею і 16-річному Станіславу Петровцю – хуліганство та незаконне поводження зі зброєю (ст. 263).
Нагадаємо, 3 червня в київській лікарні, не приходячи до тями, помер п'ятирічний Кирило Тлявов. Смертельне вогнепальне поранення голови він дістав біля двору свого будинку у Переяславі 31 травня. За даними слідства, в дитину влучила куля, випущена п'яними співробітниками патрульної поліції, які стріляли по банках у сусідньому дворі.
Докладніше про трагедію читайте у матеріалі Юлії Дузь "Запит на безпечне суспільство".