Протягом вівторка, 3 листопада, в Україні вперше добовий приріст хворих на коронавірус досяг 9 524. Всього з початку пандемії в країні на коронавірус захворіли 420 617 осіб. Про це повідомляє Рада нацбезпеки і оборони.
Відзначається, що за весь час епідемії одужали 176 404 особи (7536 за добу), ще 7 731 пацієнт помер від ускладнень хвороби (199 за добу).
Рекорди захворюваності коронавірусом протягом 3 листопада зареєстрували в Києві (856 випадків), в Донецькій (636 випадків), Івано-Франківській (451 випадків), Запорізькій (430 випадків), а також в Чернівецькій (415 випадків) областях.
Як і прогнозували експерти, з настанням осені ситуація із захворюваністю на коронавірус почала погіршуватися. У багатьох областях України лікарні перевантажені ковідними пацієнтами, в Івано-Франківську під ковідарій готують корпус пологового будинку. МОЗ розпочав підготовку тимчасових госпіталів для хворих на коронавірус.
Чому українці ігнорують заходи безпеки, попри вже очевидну небезпеку у зв’язку з пандемією коронавірусу; як впливають на нас карантинні обмеження, і як поводитися в умовах тривалої невизначеності, – про це редакторка розділу «Соціум» Алла Котляр розмовляла із завідувачкою кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології НМАПО ім. П. Шупика доктором медичних наук професоркою Галиною Пілягіною «Невизначеність, Covid-19 і здоровий глузд» у ZN.UA.