UA / RU
Підтримати ZN.ua

В Одесі СБУ затримала 10 диверсантів

У ході спецоперації у затриманих вилучено зброю і вибухівку.

У ході спецоперації з боротьби із диверсійними групами в Одесі були затримані 10 осіб, доповів президентові глава СБУ Валентин Наливайченко.

"Затримані готували провокацію", - додав прес-секретар Петра Порошенка Святослав Цеголко на своїй сторінці Facebook 7 квітня.

У затриманих вилучено арсенал зброї та вибухівки. 8 квітня СБУ проведе окрему прес-конференцію за підсумками цієї операції.

1 квітня Служба безпеки України затримала трьох активістів Комуністичної партії України, які зізналися у скоєнні десяти терористичних актів в Одесі.

Як повідомляли одеські ЗМІ, в ніч з 1 на 2 квітня в Одесі СБУ було затримано 8 громадян за розклеювання агітаційних листівок "Народної ради Бессарабії". Це було розцінено як дія, яка містить у собі ознаки сепаратизму.