В.о. міністра МОН Сергій Шкарлет зазначив, що новий навчальний рік швидше за все не обійдеться без уроків по телевізору, оскільки ТВ — найпопулярніший канал поширення інформації. Про це він заявив у програмі "Офіційна розмова" на телеканалі "Дім".
"У Міністерстві освіти є ще 74 школи, в яких немає інтернету. Їх було 609 приблизно, на початок минулого року, потім – 260. Наразі 74 школи – без інтернету. Але над цією проблемою разом із Міністерством цифрової трансформації ми теж працюємо", – додав Шкарлет.
За його словами, МОН працює над тим, аби максимально забезпечити школи інтернетом, і щоб шкільних уроків по телевізору було більше.
Школи та університети Києва можуть стати осередками епідемії коронавірусу, тому в навчальних закладах столиці будуть проводитися всі відповідні профілактичні заходи, заявив глава Управління Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан.
У Києві вже готується до початку навчального року. У столиці стартують перевірки всіх гуртожитків, університетів, ліцеїв та шкіл. Ці заходи вживаються, щоб не допустити поширення коронавірусної інфекції, заявив Рубан.
Раніше ZN.UA писало, що українська освіта потрапила у вир подій через зміну керівництва профільного міністерства. Акції протесту, петиції та звернення проти призначення виконуючим обов'язки міністра Сергія Шкарлета стали логічною реакцією зацікавлених сторін, виключених з процесу прийняття рішень.
Водночас деякі ректори українських університетів невтомно дякують Президенту за вибір їхнього колеги керівником профільного відомства. Втім, ігнорування думки громадськості під час прийняття важливих рішень в освіті — не новина, а, скоріше традиція. І зараз ми спостерігаємо її продовження. Детальніше в матеріалі "Прихована загроза".