У всьому світі люди, які готують, у середньому витрачають на це менше 6,5 годин на тиждень (не враховуючи тих, хто взагалі не готує). Результати дослідження GfK підтверджують класичний стереотип: жінки витрачають більше 7,5 годин на тиждень на готування їжі, а чоловіки – 5 годин.
У Індії та Україні люди витрачають більше 13 годин на тиждень на готування їжі, у Південно-Африканській Республіці – 9,5 годин. Далі йдуть Індонезія (більше 8 годин) та Італія (7 годин). Країни, де люди зазначають, що витрачають найменшу кількість часу протягом тижня на готування страв, це Бразилія (трохи більше 5 годин), Туреччина (трохи менше 5 годин) та в кінці списку – Південна Корея (менше 4 годин), що, напевно, можна пояснити популярністю пересувних форматів недорогої вуличної їжі.
Загалом менше третини людей (30% чоловіків та жінок) зазначають, що готують для свого задоволення принаймні один раз на тиждень, а чверть зазначає, що робить це кожен день або протягом більшості днів (33% жінок та 21% чоловіків).
Загалом 29% респондентів вважають, що мають великі знання та досвід у питаннях їжі та готування. В цьому випадку знов-таки лідирують жінки – майже третина (34%) порівняно з лише чвертю чоловіків (25%).
Якщо проаналізувати за показником статі, у середньому 37% жінок та 27% чоловіків у 22 країнах погоджуються з тим, що дійсно захоплюються готуванням страв.
У рамках цього дослідження компанія GfK провела опитування серед більше ніж 27000 людей віком від 15 років у 22 країнах світу. Опитування проводились онлайн або методом особистих інтерв'ю влітку 2014 року. Це дослідження було проведено в таких країнах: Аргентина, Австралія, Бельгія, Бразилія, Великобританія, Індія, Індонезія, Іспанія, Італія, Канада, Китай, Мексика, Німеччина, Польща, ПАР, Південна Корея, Росія, США, Туреччина, Україна, Франція, Швеція.