UA / RU
Підтримати ZN.ua

У Києві "замінували" будівлю КМДА, співробітників евакуювали

На місці працюють кінологи та вибухотехніки.

Невідомі у середу, 10 квітня, повідомили про замінування будівлі Київської міської державної адміністрації, повідомляє "Українська правда" із посиланням на керівника прес-служби КМДА Катерину Баранову.

"Надійшло повідомлення, що будівлю КМДА замінували. Усіх евакуювали", - розповіла Баранова журналістам.

Зараз у будівлі працюють кінологи і вибухотехніки, на місці наряди патрульної поліції, рятувальники та медики. Якщо вони впораються до кінця робочого дня, співробітники адміністрації зможуть повернутися на місця, додала вона.

Як повідомляє "Інформатор" із посиланням на власні джерела, про те, що міську дміністрацію Києва "заміновано", стало відомо о 15:00.

За даними журналістів, невідомі також вимагали заарештувати фігурантів корупційного скандалу в українській оборонці: Олега і Ігоря Гладковських, Віталія Жукова, Андрія Рогозу, керівництво ДК "Укроборонпром", а також директорів усіх держпідприємств.

І висунули низку вимог до розслідування справи. Зокрема: "призначити всім винним максимальні терміни позбавлення волі з конфіскацією майна", "оприлюднити матеріали всіх кримінальних проваджень, пов'язаних із розкраданням коштів оборонного бюджету, в частині, яка не відноситься до інформації з обмеженим доступом", "генпрокурор повинен щотижня звітувати про перебіг розслідування".

Раніше команда журналістських розслідувань Bihus.Info опублікувала матеріал Лесі Іванової про масштабні розкрадання в "Укроборонпромі", до яких причетні посадові особи, наближені до президента Петра Порошенка. Зокрема, екс-перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, його син Ігор із бізнес-партнерами Віталієм Жуковим й Андрієм Рогозою, а також нинішній голова "Укроборонопрому" Павло Букін.

У заключній частині розслідування повідомляється, що правоохоронним органам було відомо про махінації із закупівлями підприємств "Укроборонпрому". Протягом декількох років підприємці Жуков і Рогоза платили правоохоронцям хабарі за те, щоб розслідування "спускали на гальмах".

"Дзеркало тижня. Україна" неодноразово публікувало матеріали про корупцію та масштабні зловживання в оборонному секторі. Докладніше читайте у матеріалі "Злочинні схеми в оборонпромі: чому розслідування Bihus.Info не може бути фейковим" та статтях Дмитра Менделєєва "Мародери країни відрубаних рук", "Оборонка: хто першим дістанеться "фінішу"?".