UA / RU
Підтримати ZN.ua

Тимошенко назвала неможливим створення коаліції "Батьківщини" та СН

Партія подала свої пропозиції щодо зміни політики країни представникам монобільшості і зараз чекає на відповідь. 

Коаліція між ВО "Батьківщина" та фракцією "Слуга народу" неможлива поки влада не змінить вектор розвитку України. Про це виданню "Інтерфакс Україна" розповіла Юлія Тимошенко. 

"До тих пір, поки не буде тотально переглянута політика, яка ведеться в країні, а саме поки це не буде політика, спрямована на підняття національної економіки...поки не буде повністю змінений вектор розвитку України з перетворенням її у вільну, суверенну, сильну, ніяка коаліція не буде можлива. А після зміни політики ми готові працювати, щоб країну піднімати", - зазначила Тимошенко.

Вона додала, що "Батьківщина" передала представникам СН усі свої бачення того, як повинно змінитися управління країною. Зараз депутати всеукраїнського об'єднання чекають на відповідь. 

«Посади взагалі не мають ніякого значення, а має значення лише те, що щодня приймаються рішення, які суперечать національним інтересам України», - відповіла Тимошенко на питання про те, чи існують домовленості щодо певних посад при створенні коаліції між фракціями. 

Читайте також: У «Слуги народу» є план щодо створення коаліції на 320 голосів – Арахамія

Нагадаємо, на позачергових виборах в 2019 році до Верховної Ради пройшли 254 депутатів від президентської партії «Слуга народу». Станом на початок лютого у фракції «слуг» залишилося 245 осіб - останнім виключеним з неї на сьогодні став народний депутат Олександр Дубінський.

На початку січня США ввели санкції проти сімох громадян України і чотирьох українських компаній. Під обмеження потрапив депутат Олександр Дубінський. Президент Володимир Зеленський запропонував Дубінському добровільно вийти з фракції «Слуга народу», але той відмовився.

15 березня Дубінського виключили з партії за грубе порушення статуту і дискредитацію «Слуги народу» проведенням власної «конференції», метою якої стало збереження на посаді голови партійного осередку в Київській області.

Підставою для санкцій стала публікація «плівок Деркача» і «розкрутка» цієї теми в медіа з метою вплинути на результати виборів президента США. Аудіоматеріали мали свідчити  про начебто вплив нинішнього президента США Джозефа Байдена на п'ятого президента України Петра Порошенка. Ексрегіонала Андрія Деркача у США визнано агентом РФ.