UA / RU
Підтримати ZN.ua

Шарій каже, що не отримував повідомлення про підозру та повістки на допит. Мабуть, варто ще раз перевірити пошту

ЗМІ повідомляють, що за пропагандистом дійсно закріплена нерухомість за адресою, куди СБУ відправила повістку.

Проросійський блогер Анатолій Шарій, якому СБУ повідомила про підозру у державній зраді, заявив, що СБУ не вручила йому повістку на допит, який має відбутися 22 лютого. У відомстві ж ще вчора повідомили, що повідомлення про підозру розіслали йому на всі можливі месенджері в соціальних мережах, а також на електронну пошту. 

«Повістка Шарію згідно із законом не вручена, СБУ «ненавмисно» засвітила адресу відправки цього папірця — за цією адресою я ніколи в житті не жив […] Тому ніякої підозри мені не оголошено, а повістки не вручено», — написав Шарій на своїй сторінці в Фейсбук. 

У повідомленні вказано, що повістку на допит СБУ відправила за адресою місто Київ, вулиця Вадима Гетьмана, 43А.

Не хотелось бы подсказывать полоумным идиотам, но повестка Анатолию Шарию по закону не вручена, СБУ "ненамеренно"...

Опубликовано Анатолием Шарим Среда, 17 февраля 2021 г.

Видання "Українська правда", посилаючись на дані з реєстру нерухомості, повідомляє, що Шарій дійсно володіє нерухомістю за цією адресою. 

"Шарій дійсно володіє квартирою на вулиці Вадима Гетьмана, але у будинку під іншим номером: не 43А, а 46А. Згідно з даними у відкритих джерелах, блогер зареєстрований, або, щонайменше, був раніше зареєтрований саме за цією адресою", - пише ЗМІ. 

Читайте також: InformNapalm:"Плівки Деркача" поширювала ціла мережа людей, серед яких Портнов, Шарій та дружина Медведчука

Ще в листопаді Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження проти Анатолія Шарія через посягання на територіальну цілісність України.

У 2019 "Партія Шарія" брала участь у виборах до Верховної Ради, але не подолала прохідний бар'єр. Реєстрація ЦВК партії одіозного проросійського блогера спровокувала масові протести в Києві. Проте його партія пройшла в низку регіональних рад на місцевих виборах 2020 року. 

Згодом Шарія зняли з виборів, так як він не проживав в Україні протягом п'яти років.