UA / RU
Підтримати ZN.ua

Росія під час окупації Криму порушила понад 400 угод

Після анексії півострова активісти змушені були виїхати або замовкнути.

Окупувавши Крим, Росія порушила сотні норм міжнародного права

Окупувавши Крим, Росія порушила сотні норм міжнародного права

Заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова під час прес-конференції в Києві повідомила про те, що під час анексії Криму Російська Федерація порушила понад 400 двосторонніх міжнародних договорів, пише "РБК-Україна".

"Окупувавши Крим, РФ порушила всі моливі та неможливі норми міжнародного права, в першу чергу, та, за нашими підрахунками, 403 двосторонніх і міжнародних договорів", - зазначила Джапарова.

Дії Росії після окупації півострова, за словами чиновниці, були спрямовані на те, щоб змусити громадян з активною проукраїнською позицією, або виїхати з території Криму, або замовкнути.

Нагадаємо, 15 листопада Міжнародний кримінальний суд в Гаазі прирівняв анексію Криму до міжнародного збройного конфлікту.

Як наголошується в звіті, встановлення факту початкової інтервенції, яка потягнула за собою окупацію, не потрібно.

Таким чином, даний міжнародний конфлікт може бути розслідуваний за нормами Римського статуту.