UA / RU
Підтримати ZN.ua

Родичі загиблих на Майдані будуть отримувати пенсії

Сім'ї загиблих учасників Майдану отримали додаткові гарантії. Президент підписав закон.

Сім'ям Небесної сотні призначили пенсії

Сім'ям Небесної сотні призначили пенсії

Президент України Петро Порошенко підписав закон про призначення пенсії у зв'язку з втратою годувальника членам сімей осіб, загиблих під час участі в Революції гідності.

Прийнятий Верховною Радою закон № 804-VIII вносить статтю 36 закону "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" і регулює питання призначення пенсії членам сімей осіб, які загинули внаслідок поранення, каліцтва, контузії або інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі в масових акціях громадянського протесту в Україні в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року.

У жовтні Верховна Рада розширила соціальні гарантії на членів сімей осіб, які загинули або померли внаслідок поранення, каліцтва, контузії або інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі в Революції гідності (під час участі в масових акціях громадянського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року за євроінтеграцію і проти режиму Януковича).

Уряд України неодноразово виділяв допомогу сім'ям героїв Небесної сотні. Зокрема, в цьому році одноразова допомога буде складати 121 тис. грн для сімей загиблих і 60 тис. грн для важкопоранених на Майдані.