UA / RU
Підтримати ZN.ua

На кордоні з Румунією обмежать рух авто через ремонт мосту

Обмеження діятимуть до квітня. 

Державна прикордонна служба України попереджає про тимчасові обмеження руху через пункт пропуску «Солотвино – Сігету-Мармацієй» на кордоні з Румунією. Обмеження запроваджуються у зв'язку з ремонтом мосту через річку Тиса та почнуть діяти з понеділка, 16 лютого, та продовжаться попередньо до 3 квітня.

Читайте також: На кордоні України з Молдовою відкриють новий пункт пропуску

Як наголошують у ДПСУ, пішоходи обмежень не відчують, а от автомобільний рух зупинятимуть  з 9 ранку до 16:00 вечора у будні дні. Через це громадян просять за можливості обирати інші пункти пропуску.

Після завершення будівництва мосту через Тису Україна відкриє новий пункт перетину кордону Біла Церква – Сігету-Мармацієй.

Раніше повідомлялося про те, що найбільше спроб незаконного перетину кордону фіксують саме на кордоні з Румунією.