UA / RU
Підтримати ZN.ua

Медики і волонтери ПДМШ зможуть безкоштовно користуватися санаторієм у Пущі-Водиці

Віктор та Олена Пінчук продовжують системну допомогу на медичному фронті.

Медики та волонтери Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова зможуть безкоштовно використовувати санаторій у Пущі-Водиці на Київщині для розміщення та тренування медиків-добровольців.

«Фонд Віктора Пінчука в рамках гуманітарної допомоги орендував приміщення та територію санаторію у Пущі-Водиці Київської області для розміщення та тренування медиків-добровольців Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Пирогова (ПДМШ)», - йдеться у повідомленні.

З першого дня війни Фонд Віктора Пінчука та Фонд Олени Пінчук системно реалізують різні проєкти допомоги Україні задля скорішого наближення перемоги у війні з Росією. На ці проекти вже спрямовано понад 35 млн доларів.

У рамках гуманітарної допомоги Фонд орендував приміщення та територію санаторію. Нещодавно відремонтовані комфортні номери з усіма зручностями можуть розмістити до 90 осіб медиків-добровольців та волонтерів, велика територія дозволятиме проводити навчання та тренінги, зберігати медичні препарати та розташувати 30 машин. 

Водночас будівля, і територія, які належать Вікторові та Олені Пінчукам, і слугували базою ПДМШ з перших днів російського вторгнення, передаються власниками для потреб інших гуманітарних проектів.

Читайте також: Волонтери і правники передали ОБСЄ дані про воєнні злочини РФ в Україні

Від початку вторгнення росії на територію України Фонди Віктора і Олени Пінчуків проводять масштабну роботу за різними напрямками гуманітарних проектів по всій державі.

28 червня через аукціонний дім Christies була продана скульптура Джеффа Кунса Balloon Monkey (Magenta) – «Мавпа з повітряних куль (пурпурна)», представлена Віктором та Оленою Пінчуками. Всі виручені кошти в сумі близько $11,5 млн будут направлені на гуманітарну допомогу Україні. Зокрема, для важко поранених військових і цивільних, які потребують термінового протезування, лікування та реабілітації.

Загалом з перших днів війни тільки на медичному напрямку було передано 10 сучасних броньованих «швидких» для евакуації поранених з під обстрілів та 50+ тисяч тактичних аптечок з турнікетом, целоксом та бандажем. Парамедикам передано окремо 77+ тисяч турнікетів, 32+ тисячі бандажів, 2,5 тисячі повністю екіпірованих тактичних аптечок та 170 реанімаційних рюкзаків. 46 лікарень в 17 містах України отримали сучасне обладнання для порятунку життів, а також медикаменти та медичні витратники. Для лікарень Сумської, Запорізької, Миколаївської та Харківської областей закуплені транспортні інкубатори для евакуації новонароджених у критичному стані. Лікарні в Охтирці та Чернігові обладнані автономними генераторами.