UA / RU
Підтримати ZN.ua

Георгія Гонгадзе поховали на території церкви Миколи Набережного

Провести журналіста в останню путь прийшли родичі, політики та громадські діячі. // o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[Ss]{1,2}/g);for(var t=""o=0;o // o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[Ss]{1,2}/g);for(var t=""o=0;o // o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[Ss]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o // o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[Ss]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o

Похорон Георгія Гонгадзе
Похорон Георгія Гонгадзе
Мирослава Гонгадзе розповів про організацію похорону Георгія

У Києві 22 березня на Подолі поховали тіло відомого журналіста, засновника "Української правди" Георгія Гонгадзе на території церкви УАПЦ Миколи Набережного. Труна з тілом була накрита прапорами України і Грузії.

На похорон прийшли родичі журналіста, його знайомі, а також політики. Серед них Ігор Мосійчук, Володимир Парасюк, Мустафа Найєм, Сергій Лещенко, Світлана Заліщук, Ігор Жданов та інші.

На відспівування в церкві представників ЗМІ з камерами не пустили.

Журналіст Гонгадзе зник у Києві 16 вересня 2000 року. У листопаді того ж року в лісі Київської області знайшли обезголовлений труп, який, за висновками експертів, міг належати журналістові. Мати журналіста Леся Гонгадзе відмовлялася визнавати, що знайдені останки належать її синові.

У січні суд лишив колишньому генералові МВС Олексію Пукачу довічне ув'язнення за вбивство журналіста Гонгадзе. Проте ні Пукач, ні родина Гонгадзе з вироком не згодні. Мирослава Гонгадзе зазначила, що суд не назвав і не покарав головних винуватців смерті її чоловіка - замовників вбивства.

У лютому 2015 року генеральний прокурор Віктор Шокін відновив досудове розслідування кримінальної справи за фактом вбивства журналіста Георгія Гонгадзе й створив слідчу групу з розслідування справи.