UA / RU
Підтримати ZN.ua

Через COVID-19 у Києві на карантин закрили дві школи та чотири дитсадки

У Києві закрили на карантин чотири дитячих садки в чотирьох районах міста.

Сьогодні, 4 вересня, дві школи Києва були переведені на дистанційне навчання через виявлення у вчителів COVID-19.

Крім цього в 11 школах на дистанційне навчання відправили 20 класів, повідомив на брифінгу Київський міський голова Віталій Кличко.

"На сьогоднішній день дві столичні школи переведені на дистанційне навчання через захворювання вчителів. Ще в 11 школах на дистанційне навчання відправили в цілому 20 класів через захворювання учнів коронавірусом", - сказав Кличко.

Також в Києві закрили на карантин чотири дитячих садки в Деснянському, Печерському, Оболонському та Дніпровському районах міста.

Читайте також: МОН планує застрахувати вчителів і учнів від коронавірусу

"Я знову звертаюся до батьків: якщо вранці ви бачите у дитини симптоми ГРВІ - не ведіть його в сад або школу. Будьте уважні до здоров'я своїх дітей", - підкреслив він.

Нагадаємо, уряд проведе вибіркові перевірки навчальних закладів кожної області України. Буде перевірено дотримання протиепідемічних правил для запобігання поширенню коронавірусу.

Протягом четверга в Україні коронавірус діагностували у 2 723 осіб. За добу від ускладнень хвороби помер 51 чоловік, 937 пацієнтів одужали.

За даними Міністерства охорони здоров'я України, 4 вересня (за станом на 9:00) в Україні 130 951 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 2 761 летальний, 60 613 пацієнтів одужали.

Відзначається, що за весь час пандемії в Україні було проведено 1 648 087 тестувань методом ПЛР.

Втрата почуття смаку і запаху є специфічними симптомами, які відразу вказують на коронавірусну хворобу, оскільки ці симптоми не характерні для інших інфекційних захворювань, заявив на брифінгу головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Всесвітня організація охорони здоров'я на основі проведеного аналізу всіх випадків коронавірусної хвороби зробила своєрідний рейтинг симптомів, і розмістила їх на певні ступені. На верхньому рівні ті симптоми, які зустрічаються найчастіше.

Раніше ZN.UA писало, що без стійких інституцій і чіткої системи управління будь-яка стратегія і гроші на боротьбу з коронавірусом перетворюються в нуль. Детальніше в матеріалі Алли Котляр "СOVID-19. Уроки першої хвилі".